5 maja 2024 r. –  VI niedziela wielkanocna

1.    Niedziela   8:00   † Janina, Jan, Walenty, Stanisław, Henryk, Rafał Krajewscy, Ryszard Nowak
                10:00   † Agnieszka Potorska
                18:00   za parafian
Poniedziałek        18:00 o błog. Boże dla rodziny Żabczyńskich
Wtorek     18:00   † Genowefa, Stanisław, rodzeństwo, rodz. Grabowskich
Środa       18:00  † Stanisław Skindel
Czwartek 18:00
Piątek      18:00   o błog. Boże dla Igi
Sobota     18:00   † Halina Kaziulewicz (od firmy pogrzebowej)
Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

8:00   † rodz. Suraj: Jan, Jadwiga, Alicja, Waldemar, Jerzy, Jan
                10:00   Zbiorowa:
                            † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki, dziadkowie z obu stron
                            † Jean Suraj, Jadwiga Suraj, Jan, Jerzy, Alicja, Waldemar
                            † Jerzy Pawłowski 4 rocz.
                18:00   † Halina Kaziulewicz 1 mies.
Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.

2.    Codzienne nabożeństwo majowe w kościele o 17:30.

3.    Od najbliższego piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowenny odmawiać będziemy w ramach nabożeństwa majowego o 17:30.

4.    Spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami będzie w sobotę o 17:00. W ramach spotkania rodzice będą modlić się za swoje dzieci.

5.    Ostatnie spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.

6.    Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Dębowej 9,11,13,17.

7.    Taca z Uroczystości NMP Królowej Polski na potrzeby parafialne wyniosła 602 zł.

8.    Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 700 zł.

9.    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Gość – Historia Kościoła (12 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).