16 lipca 2023 r. – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Niedziela  8:00    † Krzysztof Perzanowski
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Barbara Lutomska 1 rocz.
                                † Krzysztof Michalczyk
                     18:00   o błogosławieństwo Boże dla Leona z okazji 7 urodzin
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.

Niedziela  8:00    † Krystyna Berdecka-Gromowska, Józefa Kackieło
                     10:00   † Czesław, Józefa, rodz. Szymańskich
                     18:00   † Krzysztof Kusiak, Mieczysław
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. W następną niedzielę z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszach św. będzie możliwość poświęcenia pojazdów. Jak zwykle będzie również możliwość złożenia ofiar do puszki na zakup pojazdów dla misjonarzy. Proponowane jest złożenie 1 gr. jako dziękczynienie za 1 kilometr przejechany szczęśliwie w ubiegłym roku. Taka możliwość będzie również w kolejną niedzielę za dwa tygodnie.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1072,60 zł.
  4. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 300 zł.
  5. Dziękuję rodzinom z Sapunek za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  7. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, parafianom i gościom, życzę dobrej pogody i radosnego, bezpiecznego wypoczynku, pracującym zaś znośnych warunków pracy mimo upałów. Niech wszystkim Pan błogosławi.