19 czerwca 2022 r. – XII niedziela zwykła

1. Niedziela  8:00 † Jan Korpusik
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj
                  18:00  † Józef, Anna Krzos
    wtorek    18:00  † Marianna Romanowska (od firmy pogrzebowej)
    środa      18:00  o błog. Boże dla Marii i Elżbiety
    czwartek          Uroczystość św. Jana Chrzciciela
                  18:00  † Marianna Romanowska
    piątek    Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
                    9:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego
                  18:00  † Jan Kaziulewicz
    sobota    wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
                  18:00  † Marianna Romanowska
    Niedziela  8:00 † Mieczysław, Władysław Grzyb, Zofia, Stanisław, Stanisław Ścięgaj,
                            Wiesław Głowacki
                  10:00  Zbiorowa:
                            † Leonard Certa
                            † Cecylia, Henryk
                            † Bronisława Obrębska 2 rocz.
                            † Janina Rudnicka
                            † Wiesława Parda, Marianna Romanowska
                  18:00  † Genowefa Grabowska 8 rocz., rodzice, bracia
    Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym roku tzw. Świętopietrze zbierzemy już w następną niedzielę. Jest to pomoc finansowa Ojcu Świętemu ofiarowana przez wiernych, przeznaczona na wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej na rzecz Kościoła powszechnego i całego świata.
  3. Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie ołtarzy i procesji Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w procesji, zwłaszcza dzieciom.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafii wyniosła 1744,01 zł. Taca z Bożego Ciała na potrzeby parafii wyniosła 1434,09 zł. Ofiara rodzin dzieci komunijnych na potrzeby parafii wyniosła 2000 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 400 zł.
  5. Dziękuję osobom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Dębowej 16 druga klatka.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Gość Extra (12 zł).  Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).