17 października 2021 r. – XXIX niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Ryszard Michalczyk 10 rocz., rodz. Michalczyk, Partyka
                     10:00   † Kazimierz, Marianna, Kazimiera, Adam, Elżbieta
                     18:00  † ks. Tadeusz Bugaj greg. 28
    poniedziałek 18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 29
    wtorek      18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 30
    środa        18:00 † ks. Tadeusz Bugaj, rodzice Jan i Irena
    czwartek  18:00 dziękczynna w 4 rocz. ślubu Alicji i Adama Kisiel oraz za ich dzieci
    piątek       18:00 † ks. Tadeusz Bugaj, rodzice Jan i Irena
    sobota      12:00 z okazji chrztu dziecka
                     18:00 † ks. Tadeusz Bugaj, rodzice Jan i Irena
    Niedziela   8:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                     10:00   o powrót do zdrowia Haliny
                     18:00  † Adela, Tadeusz, Czesław
    Taca na misje.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Codzienne nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o 17:30. Zapraszam na różaniec dzieci, młodzież i dorosłych.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia, we środę wspomnienie św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 966,32 zł. Zbiórka do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wyniosła 246 zł. Na konto parafialne w ubiegłym tygodniu wpłynęło 250 zł.
  6. Dziękuję paniom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół oraz za nowy kwiat do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 43, 43A, 43C, 47.
  7. Wypełnione kartki wypominkowe i na listopadowe zbiorowe Msze św. za zmarłych składamy do pojemnika pod krzyżem przy ołtarzu.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam nowy numer Miłujcie się! (5 zł). Kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł) są do nabycia w zakrystii.