28 maja 2023 r. – Zesłanie Ducha Świętego

1. Niedziela   8:00   o błog. Boże dla Klaudii, Wiktorii, Mai i Jacka z okazji urodzin
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                     18:00   † Aniela Zawalich 3 rocz.
    poniedziałek 18:00 † Sabina, Henryk Citko, rodz. Citko
    wtorek      18:00
    środa        18:00   w 20 rocz. ślubu Anny i Sławomira
    czwartek  18:00
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   † Janina, Marian, Jan Rudniccy
    Niedziela             Trójcy Przenajświętszej
                       8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki,                         Agnieszka, Hubert Konecka
                     10:00   I Komunia
                     18:00   † Marianna Romanowska 1 rocz., Zdzisław Romanowski 14 rocz.
  2. Ostatnie majowe nabożeństwa maryjne w naszym kościele są odprawiane do środy o 17:30.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. zapraszam na Godzinę Świętą. W pierwszy piątek miesiąca chorych w domach odwiedzę przed południem. W pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą wieczorną wspólnie odmawiamy różaniec.
  4. Spowiedź dzieci komunijnych i ich rodzin w sobotę o 10:00.
  5. W następną niedzielę dzieci z kl. III po raz pierwszy będą mogły w pełni uczestniczyć w Eucharystii na Mszy św. o 10:00. Otoczmy ich naszą modlitwą, aby to spotkanie z Jezusem w Komunii św. zaowocowało serdeczną przyjaźnią z Jezusem.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1109,08 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny dzieci komunijnych.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  9. W ubiegłym tygodniu zmarli nasi parafianie: † Krzysztof Ćwiek z Łęgajn i † Jarosław Sasin z Kaplityn. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.