4 kwietnia 2021 r. – Zmartwychwstanie Pańskie

1. W tym tygodniu Msze św.:
                    6:00 za parafian
                  10:00  † rodz. Biedulskich: Wincenty, Zdzisław, Stefan, Aleksander,
                            rodz. Krajewskich: Aniela, Feliks, Zdzisław, Mieczysław,
                            Tadeusz, Krystyna, Krzysztof
                  18:00  † Stanisław Skindel 1 mies.
    Poniedziałek Wielkanocny
                    8:00 o błog. Boże dla Ireny z okazji imienin i 60 urodzin.
                  10:00  o błog. Boże dla Beaty z okazji urodzin
                  18:00  † Anna, Henryk, Alfred, Radosław Wróbel, Joanna Wróblewska,
                            dziadkowie Król, Wróbel, Majewscy, Przybysz
    Taca na KUL.
    wtorek    15:30  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    środa      15:30  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    czwartek 15:30  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    piątek     15:30  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    sobota    15:30  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    Niedziela Miłosierdzia Bożego
                    8:00 † Mirosław Przybysz 34 rocz., rodz. Przybysz, Sztraus
                  10:00  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
                  18:00  † Jan Zawalich 1 rocz.
    Taca na potrzeby Caritas.
  2. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. W te dni do Niedzieli Miłosierdzia Bożego zachęcam o 15:00 do łączenia się w modlitwie do Bożego Miłosierdzia czy tu w kościele czy w domach.
  3. Spotkanie dzieci komunijnych oraz ich rodziców za tydzień na Mszy św. o 10:00.
  4. W tym tygodniu chorych w domach odwiedzę w piątek przed południem.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 746,50 zł. Na kwiaty do Grobu Pańskiego zebraliśmy do puszki 262 zł. Łącznie z dwóch niedziel 554,50 zł. Za kwiaty zapłaciłem 660 zł.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (5 zł).
  7. Bardzo dziękuję osobom, które we środę sprzątały nasz kościół oraz teren przy kościele. Dziękuję także za pomoc przy dekoracji kościoła na Triduum Paschalne. Dziękuję także wszystkim uczestnikom liturgii Triduum Sacrum.
  8. W naszym kościele dalej zbieramy stare telefony i tablety, które zostaną poddane recyklingowi, a pieniądze pozyskane z tej akcji zasilą remont Domu Rekolekcyjnego Zacheusz w Nowym Kawkowie. Karton na złożenie telefonów stoi przy schodach na chór.
  9. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana nasza parafianka: † Łucja Wilkowska z Kaplityn. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.
  10. W tym trudnym czasie życzę wszystkim, aby zmartwychwstanie Jezusa rodziło w nas wszystkich nadzieję, że wszelkie zło Bóg pokona, prawda objawi się w całej pełni, a życie rozkwitnie w naszych sercach i rodzinach. Wszystkim życzę błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.