11 kwietnia 2021 r. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela Miłosierdzia Bożego
                    8:00 † Mirosław Przybysz 34 rocz., rodz. Przybysz, Sztraus
                  10:00  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
                  18:00  † Jan Zawalich 1 rocz.
    Taca na potrzeby Caritas.
    poniedziałek 18:00 o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    wtorek    18:00  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    środa      18:00  o zdrowie Anastazji oraz o przyjęcie i wypełnienie woli Bożej
    czwartek 18:00  † Stanisław Korecki (od firmy pogrzebowej)
    piątek     18:00  o błog. Boże dla Urszuli i Andrzeja z okazji urodzin
    sobota    18:00  † Eugeniusz Dawid
    Niedziela 8:00  † Władysława 3 rocz., Kazimierz 2 rocz., Brygida, Bożena, Dorota Cieloszczyk
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj
                  18:00  † Marian Bartnicki
  2. Spotkanie dzieci komunijnych oraz ich rodziców dziś na Mszy św. o 10:00.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców za tydzień po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z Wielkiego Czwartku na potrzeby parafialne wyniosła 226 zł. Zbiórka z Wielkiego Piątku na Bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie wyniosła 287 zł. Taca z Wigilii Paschalnej na potrzeby parafialne wyniosła 321 zł. Taca z Niedzieli Wielkanocnej wyniosła 747,30 zł z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 553,60 zł. Taca z Poniedziałku Wielkanocnego wyniosła 676 zł, z tego na KUL przekazaliśmy 338 zł. Tegoroczna Jałmużna Postna w wysokości 1088,71 zł została w całości przekazana do Caritas. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 100 zł.
  5. Dziękuję pani, która w ubiegłym tygodniu porządkowała zieleń przy naszym kościele. Dziękuję również osobom, które pomagały w zmianie dekoracji na Uroczystość Miłosierdzia Bożego.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).
  7. W naszym kościele dalej zbieramy stare telefony i tablety, które zostaną poddane recyklingowi, a pieniądze pozyskane z tej akcji zasilą remont Domu Rekolekcyjnego Zacheusz w Nowym Kawkowie. Karton na złożenie telefonów stoi przy schodach na chór.
  8. W ubiegłym tygodniu zmarła pani † Bronisława Fijałkowska, której pogrzeb odbędzie się we wtorek. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.