25 czerwca 2023 r. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Niedziela  8:00    o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Władysławy z okazji imienin
                     10:00   o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Janiny Wąsowskiej z okazji imienin
                     18:00   † Grzegorz Przybysz
    poniedziałek 18:00 † Magdalena, Edward, Stefania, Franciszek, Tadeusz, Krzysztof Powichrowscy, Teresa Łuczak
    wtorek      18:00   † Krzysztof Ćwiek 1 mies.
    środa        18:00   † Władysława, Jan Włodarzewscy, Remigiusz Krasowski
    czwartek  świętych Apostołów Piotra i Pawła
                     18:00   † Jarosław Sasin 1 mies.
    Taca na Stolicę Apostolską.
    piątek       16:30   ślubna
    sobota      18:00   † Sabina, Henryk, Citko, rodz. Andrukiewicz
    Niedziela  8:00    † Mieczysław 2 rocz., Władysław Grzyb
                     10:00   † Stefan Wiktorowicz 9 rocz.
                     18:00   † Genowefa 9 rocz., Helena 1 rocz
  2. We wtorek przypada 146 rocznica pierwszego objawienia NMP w Gietrzwałdzie. W Gietrzwałdzie tego dnia uroczystości rozpoczną się o 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego a zakończą Apelem Maryjnym o 21:00. W naszej parafii po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej.
  3. W sobotę rozpoczyna się nowy miesiąc. Jak zwykle w pierwszą sobotę modlimy się przed Mszą wieczorną odmawiając wspólnie różaniec.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1068,90 zł.
  5. Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 0 zł.
  6. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny nowożeńców.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).