16 maja 2021 r. – Wniebowstąpienie Pańskie

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela 8:00  Zbiorowa:
                            1. † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, dziadkowie z obu stron
                            2. o powrót do zdrowia Mieczysława Grzyb
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj
                  18:00  † Stanisław Kolenda
    Taca na potrzeby parafialne – remont dachu.
    poniedziałek      12:00 † Ludwik Przyborowski – pogrzebowa
                  18:00  † Igor Wróbel 1 mies.
    wtorek    18:00  † Irena Węgrzyn, Aleksandra Olbryś, Józef Myszka, Teofila i Teofil Zyśk
    środa      18:00  o powrót do zdrowia Mieczysława Grzyb (od mamy i siostry)
    czwartek 18:00  o powrót do zdrowia Mieczysława Grzyb (od mamy i siostry)
    piątek     18:00  o błog. Boże dla Tomasza
    sobota    18:00  o powrót do zdrowia Mieczysława Grzyb (od córki)
    Niedziela Zesłanie Ducha Świętego
                   8:00  † Elżbieta, Czesław Frągnowscy, Stefania, Stanisław Suchodolscy
                  10:00  † Czesław Michalski 31 rocz.
                  18:00  o błog. Boże dla Grzegorza i Teresy z okazji 25 rocz. ślubu
    Taca na potrzeby parafialne – remont dachu.
  2. Nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 17:30. Dzieci, które przyjęły dziś pierwszą Komunię św. zapraszam do przedłużenia radości przez cały tzw. Biały Tydzień. Zapraszam także do uczestnictwa w codziennych nabożeństwach majowych pół godziny przed wieczorną Mszą św. W Białym Tygodniu przychodzimy w albach komunijnych.
  3. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Z tej racji w naszym kościele od piątku adoracja Najświętszego Sakramentu już od 17:00, o 17:30 nabożeństwo majowe z modlitwami Nowenny do Ducha Świętego a następnie Eucharystia.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 886 zł. Na konto bankowe parafii wpłynęło w ubiegłym tygodniu 150 zł.
  5. Dziękuję rodzinom młodzieży bierzmowanej za sprzątanie i dekorację kościoła kwiatami. Dziękuję także za dar pieniężny złożony na cele parafialne.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).