12 lutego 2023 r. – VI niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Elżbieta, Czesław Frągnowscy, Stefania, Stanisław Suchodolscy
                     10:00   † Wiesława Parda 1 rocz.
                     18:00   † Krzysztof Saczuk
    Puszka Caritas na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

czwartek  18:00   † Marta
    Niedziela   8:00   † Hildegarda, Werner Daniłowscy
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Irena Korsak 5 rocz.
                                † Franciszek, Maria, Apolonia, Eugeniusz Stępień
                                † Ryszard Ćwiek 33 rocz.
                                † Piotr Łodziewski 1 mies.
                                † Mieczysław 7 rocz., Krzysztof, Zofia 2 rocz.
                                † Helena Góra
                     18:00   † Danuta, Bolesław Sobotka, Mieczysław Żubrowski, Adrian, Paweł Sztynio
  2. Kolęda, czyli odwiedziny rodzin katolickich naszej parafii w tym tygodniu:
    poniedziałek ul. Brzoskwiniowa
    wtorek      ul. Malinowa, ul. Agrestowa
    środa        ul. Ogrodowa, ul. Porzeczkowa
    czwartek ul. Akacjowa 1, 4, 10, ul. Dębowa 1, 1A, 1C, 1D, 3, 4
    piątek       ul. Akacjowa 1A, 1B, 1C, 1D
    sobota      Kaplityny 10,  Sapunki od 10:00.
    Zaczynam odwiedziny od 16:00, ale można uzgodnić inne godziny odwiedzin: wcześniej np. przed południem lub później, albo nawet w inny dzień dogodny dla rodziny. Dotyczy to także rodzin z rejonów, które już zostały odwiedzone. To już ostatni tydzień kolędy. Kto jeszcze chciałby zaprosić księdza do swego domu może to uczynić tylko w tym czasie.
  3. Dziękuję rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Barku.
  4. Dzieci przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii zapraszam z rodzicami na kolejne spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00.
  5. Kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie zapraszam w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  6. Taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 859,55 zł., z tego 563 zł na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa z parafii św. Józefa w Olsztynie zaprasza na jednodniowe rekolekcje dla dorosłych organizowane w dniu 18.02.2023 (sobota). Rekolekcje poprowadzi misjonarz ks. Filip Pięta CPPS. Program rozpoczyna się o godzinie 11:00 w kościele, od 13:00 trwać będzie w salce parafialnej. Przewidywany koniec około 16:30. Organizatorzy zatroszczą się o ciepły posiłek. Szczegóły u pani katechetki Iwony Zielińskiej.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).