9 lipca 2023 r. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Niedziela  8:00    † Jadwiga, Władysław, Marta
                     10:00   † Genowefa Grzelak 12 rocz.
                     18:00   o łaskę wiary i nawrócenie w rodzinie oraz o opiekę NMP
    sobota      18:00   † Urszula Cegiełka,
                                oraz o błog. Boże dla Magdaleny i Łukasza Cegiełka w 40 rocz. urodzin.
    Niedziela  8:00    † Krzysztof Perzanowski
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Barbara Lutomska 1 rocz.
                                † Krzysztof Michalczyk
                     18:00   o błogosławieństwo Boże dla Leona z okazji 7 urodzin
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
  2. Członków parafialnych rad: duszpasterskiej i ekonomicznej zapraszam na spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00. Głównym tematem będzie sprawa tegorocznego odpustu św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 915,70 zł, z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 569 zł.
  4. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny z Sapunek.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  6. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, parafianom i gościom, życzę dobrej pogody i radosnego, bezpiecznego wypoczynku, pracującym zaś znośnych warunków pracy mimo upałów. Niech wszystkim Pan błogosławi.