12 września 2021 r. – XXIV niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Władysław, Mieczysław Grzyb
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Igor Wróbel
                            † Ryszard Jagielski 16 rocz., Stanisława Jagielska 4 rocz.
                            o szczęśliwą operację Hanny i Stanisława i o powrót do zdrowia
                     18:00   † Bartnickich, Ochendowskich, rodzice, dzieci, Genowefa, Stanisław i Janusz
    Niedziela   8:00  † Jan, Marian Rudniccy
                     10:00   † Jadwiga, Bronisław Tyszkiewicz, rodz. Tyszkiewicz, Tatol
                     18:00  † ks. Tadeusz Bugaj
  2. Chętnych do przygotowania się do pierwszej Komunii św. (kl. III) oraz bierzmowania (kl. VIII i starsi) zapraszam do zgłaszania się z rodzicami u ks. proboszcza. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa dziś – 12 września. Uczniowie, którzy chcą przystąpić do sakramentów w innej parafii potrzebują pisemnego pozwolenia od swojego proboszcza.
  3. Spotkanie dzieci, przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii i ich rodziców będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Zapraszam chłopców po I Komunii św. do zgłaszania się jako kandydatów na ministrantów.
  5. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoje życie chrześcijańskie, swoją wiarę, modlitwę i znajomość Pisma św., zapraszam od następnej niedzieli na 15:00 do naszego kościoła na spotkania modlitewne, które potrwają około 2 godzin, od 15:00 do 17:00.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 981,50 zł, z tego 553,60 zł na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej. Puszka Caritas na pomoc Afgańczykom wyniosła 242,77 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 300 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół oraz za kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 7, 11, 13, 15, 17, 19.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Gość Niedzielny – EKSTRA (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).