3 kwietnia 2022 r. – V niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela   8:00   † Mieczysław, Władysław Grzyb
                     10:00   o zdrowie i błog. Boże z okazji imienin
                     18:00  † Marian Bartnicki 3 rocz.
    Puszka na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.

poniedziałek 18:00 † Stanisław Orzoł greg. 1
    wtorek      18:00   † Stanisław Orzoł greg. 2
    środa        18:00   † Stanisław Orzoł greg. 3
    czwartek  18:00   † Stanisław Orzoł greg. 4
    piątek       18:00   † Stanisław Orzoł greg. 5
    sobota      18:00   † Stanisław Orzoł greg. 6
                       8:00   † Stanisław Orzoł greg. 7
                     10:00   o zdrowie i błog. Boże dla Mai, Wiktorii i Klaudii z okazji urodzin
                     18:00  † Marcin Kasprzyk
    Puszka na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.

2. W następną niedzielę przed Mszami św. poświęcenie palm przy dzwonnicy (o ile pozwoli pogoda) i następnie procesja z palmami do kościoła.
  3. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.
  4. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  5. Jałmużnę postną, owoc naszych wyrzeczeń postnych, składamy do skarbony umieszczonej na filarze pod chórem.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli była dla rekolekcjonisty. Ofiary z piątku i soboty w czasie rekolekcji wyniosły łącznie 1277,27 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Dębowej 5.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Gość EXTRA – poświęcony św. o. Pio z Pietrelciny (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).