24 września 2023 r. – XXV niedziela zwykła

1. Niedziela
           8:00   o błog. Boże i łaskę wiary dla córki i wnuków
         10:00   Zbiorowa:
                     † Wiesław Morzy greg. 23.
                     † Henryk
                     † Janina, Marian, Jan Rudniccy
                     † Jan Kaziulewicz 25 rocz.
                     † Janina Wawrowska
                     † Tadeusz, Wiesław, Mirosław, Krzysztof, Czesława, Patryk, dziadkowie z obu stron                                † Stanisława, Władysław, Kazimierz, Wiesław, Janina, Tadeusz, Mariusz
                     o błog. Boże dla Oliwii z okazji 5 ur.
                     o błog. Boże i drowie dla mamy Teresy z okazji 91 ur.
         18:00   o błog. Boże dla Ryszarda i Ryszardy Gęstwickich w 40 rocz. ślubu
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    poniedziałek 18:00 † Wiesław Morzy greg. 24.
    wtorek      18:00   † Wiesław Morzy greg. 25.
    środa        18:00   † Wiesław Morzy greg. 26.
    czwartek 18:00    † Wiesław Morzy greg. 27.
    piątek       18:00   † Wiesław Morzy greg. 28.
    sobota      18:00   † Wiesław Morzy greg. 29.
    Niedziela   8:00   † Bernard, Apolonia Cegiełka, Władysław, Jadwiga Jóźwiak
                     10:00   † Krzysztof 23 rocz., Mieczysław, rodz. Kusiak, Michalak
                     18:00   † Wiesław Morzy greg. 30.
  2. W ostatnim tygodniu został odnowiony krzyż przydrożny został odnowiony krzyż przydrożny przy ul. Olsztyńskiej 54. Dziś zapraszam na jego poświęcenie i wspólną koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.
  3. Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu przyszłego roku. Ulotki z modlitwą są na stoliku pod chórem.
  4. Dziś zapraszam na zebranie zakończenia obecnej kadencji rady parafialnej i wyboru nowej po Mszy św. o 10:00.
  5. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszam w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00 na spotkanie przygotowawcze.
  6. Już w następną niedzielę rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony wspólnej modlitwie różańcowej wiernych, którzy chcą odpowiedzieć na wielokrotną prośbę Matki Bożej: „Odmawiajcie gorliwie różaniec.” Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą odprawiane od następnej niedzieli codziennie o 17:30.
  7. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1045,50 zł.
  8. Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 100 zł.
  9. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Olsztyńskiej 21, 21 A, B, C, D, E, F, G.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci nowy polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam nowy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł). W zakrystii natomiast są do nabycia kalendarze na przyszły rok z obrazami Matki Bożej i Papieża Jana Pawła II po 5 zł.