12 marca 2023 r. – III niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela   8:00   † Władysława Wiktorowicz 34 rocz.
                     10:00   † Krzysztof Saczuk
                     18:00   † Genowefa z okazji urodzin, Helena z okazji imienin
    Taca na  potrzeby parafialne.
    piątek       18:00   † Krzysztof Michalczyk (od brata Józefa z rodziną)
    sobota      18:00   † Igor Wróbel z okazji urodzin
    Niedziela   8:00   † Krystyna Berdecka-Gromowska, Dominik Gromowski
                     10:00   † Mieczysława Smużyńska 2 rocz., Jan Smużyński, Maciej, Wanda, Zofia Dobosz
                     18:00   o błog. Boże dla Aniki z okazji urodzin
    Taca na  potrzeby parafialne.
  2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z ubiegłej niedzieli  wyniosła 1086,30 zł., z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 569 zł, na Seminarium Duchowne w Olsztynie 500 zł.
  5. Puszka na misje „Ad gentes” wyniosła 364,71 zł.
  6. Jałmużnę postną, czyli owoc naszych wyrzeczeń wielkopostnych, możemy składać do skarbony na filarze pod chórem.
  7. Od następnej niedzieli rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcjonisty, spowiedników i wszystkich parafian, aby te rekolekcje były szczególnie błogosławionym czasem dla nas wszystkich.
  8. Dziękuję rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach, ul. Topolowa 3, 4A, 4B, 4C, 10/1,10/3, 10/4.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  10. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafianin † Zbigniewa Żurawskiego i † Krzysztofa Michalczyka. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.