2 kwietnia 2023 r. – Niedziela Palmowa

1. Niedziela  8:00    † Janina Wiktorowicz 34 rocz.
                     10:00   w int. Kościoła w Polsce o zgodę, jedność i wierność Chrystusowi
                     18:00   † Jadwiga Assanowicz
    Taca na  potrzeby Archidiecezji Warmińskiej.
    Puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

poniedziałek 13:00 † Waldemar Chodubski (pogrzebowa przed kremacją)
                     18:00   † Waldemar Rybiński 1 mies.
    wtorek      11:00   † Waldemar Chodubski – pogrzebowa
                     18:00   † Krzysztof Michalczyk 1 mies.
    środa        18:00   † Stanisław Orzoł, Władysława, Czesław Orzoł
    Wielki Czwartek 18:00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej
    Wielki Piątek      18:00 Liturgia Męki Pańskiej
    Przy adoracji krzyża zbiórka ofiar na utrzymanie Kościoła Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
    Wielka Sobota    20:00 Wigilia Wielkanocna
    Niedziela Zmartwychwstanie Pańskie
                       6:00   za parafian
                     10:00   † Krzysztof Saczuk
                     18:00   † Leonard Certa
    Poniedziałek Wielkanocny
                       8:00   † Stanisław Skindel
                     10:00   † Michał Dudaryk
                     18:00   † Mirosław, Grzegorz Przybysz, rodz. Przybysz i Sztraus
    Taca na KUL.
  2. Zapraszam na ostatnie wielkopostne nabożeństwa: Gorzkie Żale dziś o 17:30, Droga Krzyżowa w piątek o 17:30.
  3. Ponieważ pierwszy piątek miesiąca wypada w kwietniu w Wielki Piątek, chorych w domach z komunią św. odwiedzę we środę przed południem.
  4. Ustawianie dekoracji świątecznych: Ciemnicy i Grobu Pańskiego będzie we środę po Mszy św. wieczornej. Będzie to również okazja, aby posprzątać nasz kościół na święta. Serdecznie proszę o pomoc.
  5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Kaplitynach 2, 2A.
  6. Od Wielkiego Piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Codziennie o 15:00 w kościele odmawiać będziemy w tych dniach Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwy nowenny. Kto nie może przybyć do kościoła, może nowennę odmawiać w domu. Serdecznie zachęcam.
  7. Taca z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafialne  wyniosła 1156,83 zł.
  8. W ostatnim tygodniu na parafialne konto bankowe wpłynęło 200 zł.
  9. Jałmużnę postną, czyli owoc naszych wyrzeczeń wielkopostnych, możemy jeszcze do Wielkanocy składać do skarbony na filarze pod chórem.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) i Gość Extra (14 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).