13 lutego 2022 r. – VI niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Elżbieta Michalska 7 rocz.
                     10:00   † Irmgarda Muszyńska (od firmy pogrzebowej)
                     18:00  † Stanisław Grochowski 15 rocz.
    Taca na potrzeby parafii.
    sobota      18:00   † Wincenty Rutkowski
    Niedziela  8:00   † Hildegarda i Werner Daniłowscy
                     10:00   † Irena Korsak 5 rocz.
                     18:00  † Mieczysław 6 rocz., Zofia 1 rocz.
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Dzieci, przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszam dziś po Mszy św. o 10:00 na kolejne spotkanie.
  3. Kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 702,50 zł, z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 563 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 200 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Akacjowej nr 5 – pierwsza klatka.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  7. W ubiegłym tygodniu zmarła nasza parafianka † Wiesława Parda. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.