2 października 2022 r. – XXVII niedziela zwykła

(od Anety i Izabeli)
    piątek     18:00  w int. Żywego Różańca
    sobota    18:00  † Grzegorz Przybysz
    Niedziela 8:00  † Stefania Domin 13 rocz.
                  10:00  o błog. Boże dla Zuzi z okazji 9 rocz. urodzin
                  18:00  † Katarzyna Chudzik 1 mies.
  2. Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców będzie dziś po Mszy św. o 10:00. Tym razem będzie to okazja do poświęcenia różańców dla dzieci.
  3. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania wraz z ich rodzicami w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Październikowe nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są codziennie o 17:30. Kto nie może uczestniczyć w kościele zachęcam, by odmawiać różaniec w gronie rodzinnym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek chorych w domach odwiedzę przed południem. Wieczorne nabożeństwa w te dni będą połączone z nabożeństwem różańcowym o 17:30.
  6. Taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 1223 zł, z tego na Seminarium Duchowne w Olsztynie 486,36 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Ogrodowej 17 i ul. Agrestowa 6.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Gość Ekstra (12 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł). W zakrystii są już także do nabycia kalendarze na 2023 r. ze zdjęciami św. Jana Pawła II oraz obrazami NMP po 5 zł.
  9. Informuję, że jest możliwość uczestnictwa w rekolekcjach weekendowych dla osób dorosłych w Częstochowie w dniach 04-06 listopada 2022 r. Zgłoszenia chętnych przyjmuje pani Iwona Zielińska – katechetka naszej szkoły do 16 października.