21 listopada 2021 r. – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Niedziela   8:00   † Maria, Bernard
                     10:00   † Janina, Cyryl Fomiczuk, rodz. Barbachen, Chomiczuk
                     18:00  zbiorowa za zmarłych
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    Puszka na CARITAS.

poniedziałek 18:00 zbiorowa za zmarłych
    wtorek      18:00   zbiorowa za zmarłych
    środa        18:00   o błog. Boże dla Jarosława z okazji 52 urodzin
    czwartek  18:00   zbiorowa za zmarłych
    piątek       18:00   zbiorowa za zmarłych
    sobota      18:00   o błog. Boże dla Marii i Antonii z okazji urodzin
    I Niedziela Adwentu
                       8:00   † Wacław, Bronisława, Zbigniew, Jerzy, Teresa
                     10:00   † Teresa Paszkowska 11 rocz.
                     18:00  † Zbigniew Gawroński (od firmy pogrzebowej)
  2. Kartki wypominkowe czytamy codziennie z modlitwą różańcową o 17:30 do najbliższej soboty.
  3. Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii oraz ich rodziców zapraszam na spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na sprawy parafialne wyniosła 952,50 zł. Zbiórka do puszki Pomoc Kościołowi w Potrzebie wyniosła 242,10 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Lipowej nr 2, 4, 8.
  6. W sobotę po Mszy św. przypada kolejne nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej. Zapraszam.
  7. Już w następną niedzielę rozpocznie się Adwent. Na Mszach niedzielnych święcić będziemy wieńce adwentowe, które pomagają nam duchowo przygotować się na przyjście Pana. Zachęcam do przygotowania rodzinnych wieńców adwentowych i przyniesienia ich do poświęcenia w kościele.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  9. W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe –  5 zł, duże 15 zł.