7 listopada 2021 r. – XXXII niedziela zwykła

Niedziela   8:00   † Bronisław, Stanisław Parda
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                     18:00  zbiorowa za zmarłych
    Puszka Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Kartki wypominkowe czytamy codziennie z modlitwą różańcową o 17:30 do soboty przed Adwentem. Msze św. zbiorowe za zmarłych w listopadzie są odprawiane w kolejności złożenia.
  3. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 906,90 zł. Taca z Uroczystości Wszystkich Świętych na potrzeby parafialne wyniosła 737,50 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 100 zł.
  5. Dziękuję osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 40, 42, 44, 44A.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł) są do nabycia w zakrystii.
  7. W ubiegłym tygodniu zmarł nasz parafianin † Zbigniew Gawroński. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu.