24 lipca 2022 r. – XVII niedziela zwykła

10:00  Zbiorowa:
                            † Krzysztof, Mieczysław, dusze w czyśćcu cierpiące
                            † Leonard Certa
                            † Stanisław Michalak (od rodz. Ścięgaj)
                            † Regina, Ludwik, † rodzice, Grzegorz, Danuta, Henryka, † rodzice
                  18:00  † Adam Fijałkowski
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.

Niedziela 8:00  † Józef, Paula Certa
                  10:00  o błog. Boże dla Anny i Jacka z okazji 18 rocz. ślubu
                  18:00  za parafian
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. Dziś, z okazji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po wszystkich Mszach św. będzie okazja do poświęcenia pojazdów.
  3. Członków Rad Parafialnych zapraszam na spotkanie w sprawie zbliżającego się odpustu parafialnego dziś po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 934,70 zł. Z tego na Seminarium Duchowne w Olsztynie 486,36 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Kasztanowej 4.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł).  Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).
  7. W ubiegłym tygodniu zmarła i została pochowana † Barbara Lutomska matka naszej parafianki. Ostatnie miesiące życia spędziła w naszej parafii. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.