5 grudnia 2021 r. – II niedziela Adwentu

1. Niedziela  8:00    † Sławomir Potorski, rodz. Potorskich
                     10:00   † Stanisław Skindel
                     18:00  † Stanisława, Ireneusz, Andrzej Wawrzyńscy
    Puszka – Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

poniedziałek 18:00 † Marcin Kasprzyk
    wtorek      18:00   † Sabina, Henryk Citko
    środa       Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
                     18:00   w int. obrońców Ojczyzny
    czwartek  18:00   † Aleksandra, Andrzej Chylińscy
    piątek       18:00   o błog. Boże dla Danieli z okazji imienin
    sobota      18:00   † Michał Dudaryk (od firmy pogrzebowej)
    Niedziela  8:00    o błog. Boże dla Aleksandry i dla s. Aleksandry z okazji imienin
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Cecylia
                                † Igor Wróbel
                     18:00  † Zofia Kolenda
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Spotkanie formacyjne dzieci komunijnych i ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. W poniedziałek wspominamy św. Mikołaja biskupa z Myry, we wtorek św. Ambrożego, we środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 12:00 do 13:00 Godzina Łaski – zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele.
  4. Roraty w tym tygodniu we środę i w piątek o 18:00. Dzieci młodzież i dorosłych zapraszam na roraty z lampionami i świecami.
  5. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na sprawy parafialne wyniosła 987,98 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 120 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątały nasz kościół oraz za ofiarowane do kościoła kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Lipowej nr 5/2, 7, 32, 36.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  9. W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe –  5 zł, duże 15 zł.
  10. W ubiegłym tygodniu zmarł nasz parafianin † Michał Dudaryk. Polećmy go Bożemu miłosierdziu.