5 września 2021 r. – XXIII niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Werner Hildegarda Daniłowscy
                     10:00   † Marian, Edmund Bartniccy, ich rodzice
                     18:00   † Bronisława Obrębska greg. 30
    Puszka CARITAS na pomoc materialną dla cierpiącego ludu Afganistanu.

poniedziałek 18:00 † Stanisław Skindel
    wtorek    18:00  † Jan Kaziulewicz 23 rocz.
    środa     Święto Narodzenia NMP
                  18:00  † Mieczysław Grzyb (od pracowników firmy ROMET)
    czwartek 18:00  † Mieczysław Grzyb (od chrześniaka Grzegorza)
    piątek     18:00  o błog. Boże dla Teresy Krasowskiej z okazji 89 urodzin
    sobota    18:00  o błog. Boże dla Katarzyny i Stanisława oraz całej rodziny z okazji 32 rocz. ślubu, oraz z okazji 1 urodzin Ignacego Piotra
    Niedziela   8:00   † Władysław, Mieczysław Grzyb
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Igor Wróbel
                            † Ryszard Jagielski 16 rocz., Stanisława Jagielska 4 rocz.
                            o szczęśliwą operację Hanny i Stanisława i o powrót do zdrowia
                     18:00   † Bartnickich, Ochendowskich, rodzice, dzieci, Genowefa, Stanisław i Janusz
  2. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dziś o 10:00 oraz poświęcenie przyborów szkolnych uczniów klasy I, rozpoczynających swoją edukację. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie chłopców – kandydatów na ministrantów (po I Komunii św.) oraz dziewczynki do scholi.
  3. Chętnych do przygotowania się do pierwszej Komunii św. (kl. III) oraz bierzmowania (kl. VIII i starsi) zapraszam do zgłaszania się z rodzicami u ks. proboszcza. Termin przyjmowania zgłoszeń do 12 września br. Uczniowie, którzy chcą przystąpić do sakramentów w innej parafii potrzebują pisemnego pozwolenia od swojego proboszcza.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 855,50 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 100 zł. Wpłaty na parafialne konto bankowe wyniosły 150 zł.
  5. Po przerwie spowodowanej pandemią powracamy do normalnego porządku cotygodniowego sprzątania kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 1, 2, 3 i 6.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Gość Niedzielny – EKSTRA (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).