26 marca 2023 r. – V niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela   8:00   † Waleria, Eliasz, Regina Minko
                     10:00   o potrzebne łaski dla Anny, Pawła i całej rodziny
                     18:00   † Jarosław Kontarski, rodz. Kontarskich i Malinowskich
    Taca na  potrzeby parafialne.
    Puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

czwartek  18:00   o błog. Boże dla Andrzeja
    piątek       18:00   † Zbigniew Żórawski 1 mies.
    sobota      18:00   w int. Żywego Różańca
                       8:00   † Janina Wiktorowicz 34 rocz.
                     10:00   w int. Kościoła w Polsce o zgodę, jedność i wierność Chrystusowi
                     18:00   † Jadwiga Assanowicz
    Taca na  potrzeby Archidiecezji Warmińskiej.
    Puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. W Niedzielę Palmową wszystkie Msze św. zaczynają się od poświęcenia palm i procesji z palmami do ołtarza.
  3. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedziele o 17:30.
  4. Taca z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafialne  wyniosła 1281,62 zł.
  5. W ostatnim tygodniu na parafialne konto bankowe wpłynęło 200 zł, a w kancelarii wpłacono 600 zł.
  6. Jałmużnę postną, czyli owoc naszych wyrzeczeń wielkopostnych, możemy składać do skarbony na filarze pod chórem.
  7. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w rekolekcjach wielkopostnych, oraz paniom, które pomogły od strony kuchennej.
  8. Dziękuję panom: Tadeuszowi Ćwiek, Reinholdowi Langer, Andrzejowi Drzymalskiemu, Wiesławowi Machnowskiemu i Janowi Parda za pracę we środę przy uporządkowaniu terenu kościelnego po pracach z przełożeniem kostki brukowej oraz po zimie.
  9. Dziękuję rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach, ul. Grabowa, Klonowa, Owocowa i Sadowa.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) i Gość Extra (14 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).