28 stycznia 2024 r. – IV niedziela zwykła

1.       Niedziela     8:00   † Stefania, Kazimierz Żołnowscy, Jerzy Drożdżel
                   10:00   † Mieczysław Komar 1 mies.
                   10:00   † Henryk
                   18:00   † Grzegorz Przybysz
piątek        Ofiarowanie Pańskie – MB Gromnicznej
                   10:00   † ks. Tadeusz Bugaj (w 43 rocz. święceń kapłańskich)
                   18:00   w int. Żywego Różańca
Taca na klasztor sióstr Karmelitanek w Spręcowie.
sobota        18:00   † Zofia Bastek
Niedziela     8:00   † Józef Wiktorowicz 24 rocz.
                   10:00   † Krzysztof Michalczyk
                   18:00   † Adam Fijałkowski 5 rocz.

2.        Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu tego roku.

3.       Odwiedziny rodzin katolickich w tym tygodniu, codziennie od 16:00:
poniedziałek ul. Akacjowa 3
wtorek        ul. Akacjowa 5
środa          ul. Akacjowa 7
Przypominam, że rodziny, które nie mogą przyjąć księdza we wskazanym przeze mnie terminie mogą umówić z księdzem inny, bardziej dogodny dla siebie termin.

4.       W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o 10:00 i 18:00.

5.       Ponieważ w pierwszy piątek miesiąca przypada święto Ofiarowania Pańskiego w tym miesiącu chorych w domach odwiedzę wyjątkowo we czwartek – 1 lutego przed południem.

6.       W pierwszą sobotę jak zwykle odmawiamy różaniec przed wieczorną Mszą św.

7.       Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Akacjowej 1, 4, 10.

8.       Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 1120,03 zł, z tego na Seminarium Duchowne 500 zł.

9.       Indywidualne ofiary w ubiegłym tygodniu wyniosły 200 zł.

10.    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).