18 września 2022 r. – XXV niedziela zwykła

1. Niedziela 8:00  † Władysław, Mieczysław Grzyb
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj
                  18:00  † Marianna Romanowska (od rodz. Romanowskich)
    Niedziela 8:00  † Jadwiga, Bronisław Tyszkiewicz, rodz. Tyszkiewicz i Tatol
                  10:00  Zbiorowa:
                            † Leonard Certa
                            † Helena Bartnicka, rodz. Ochendowskich, Genowefa, Stanisław, Janusz
    † Ryszard, Stanisława Jagielscy
                            † Henryk, Cecylia Rachubka, rodz. Rachubka
                            † rodz. Mikołajczak
                            † Igor Wróbel, rodz z obu stron
                  18:00  † Barbara Lutomska
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
  2. Pierwsze spotkanie dzieci, które rozpoczynają swoje przygotowanie do I Komunii świętej wraz z rodzicami dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania wraz z ich rodzicami będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 919,05 zł. Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 300 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Ogrodowej 3, 4, 9.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).