20 lutego 2022 r. – VII niedziela zwykła

1. Niedziela  8:00   † Hildegarda i Werner Daniłowscy
                     10:00   † Irena Korsak 5 rocz.
                     18:00  † Mieczysław 6 rocz., Zofia 1 rocz.
    Taca na potrzeby parafii.
    poniedziałek 18:00 † Marta 3 rocz.
    wtorek      18:00  † Franciszek Antos, Janina Kuś
    środa        18:00   o zdrowie i błog. Boże dla Gabrieli z okazji urodzin
    Niedziela  8:00   † Ryszard Ćwiek 32 rocz.
                     10:00   † Wincenty Rutkowski 1 mies.
                     18:00  † Marcin Reut 1 mies.
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Kolejne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania będzie dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. W następną niedzielę (27 lutego) przypada czas kolejnego nabożeństwa Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej. Tym razem zapraszam na wspólny różaniec przed Najświętszym Sakramentem na 17:30 przed Mszą św.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 927 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 100 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Akacjowej nr 5 – druga klatka.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).