4 lutego 2024 r. – V niedziela zwykła

1.       Niedziela     8:00   † Józef Wiktorowicz 24 rocz.
                   10:00   † Krzysztof Michalczyk
                   18:00   † Adam Fijałkowski 5 rocz.
Niedziela     8:00   † Igor Wróbel, rodz. z obu stron
                   10:00   Zbiorowa:
                               † Jan Sobociński 1 rocz.
                               † Wiesława Parda 2 rocz.
                               † Mieczysław 8 rocz., Krzysztof, Zofia, Stanisław, Wiesław
                   18:00   za parafian

2.        Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu tego roku.

3.       Odwiedziny rodzin katolickich w tym tygodniu, codziennie od 16:00:
poniedziałek ul. Akacjowa 9
wtorek        ul. Brzoskwiniowa
środa          ul. Malinowa, ul. Agrestowa
czwartek    ul. Ogrodowa, ul. Porzeczkowa
piątek         ul. Akacjowa 1A, 1B, 1C, 1D, 1, 4, 10, ul. Dębowa 1, 1A, 1C, 1D, 3, 4
Przypominam, że rodziny, które nie mogą przyjąć księdza we wskazanym przeze mnie terminie mogą umówić z księdzem inny, bardziej dogodny dla siebie termin.

4.       Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Akacjowej 3 – pierwsza klatka.

5.       Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1140,20 zł.

6.       Taca z 2 lutego na wsparcie sióstr karmelitanek z klasztoru w Spręcowie wyniosła 541 zł.

7.       Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).