4 grudnia 2022 r. – II niedziela Adwentu

1. Niedziela   8:00   † Sławomir, Stefania Potorscy, rodz. Potorskich
                     10:00   † Stanisław Skindel, † z rodziny
                     18:00   † Maria Grochoła, rodz. Grochoła i Kożuch
    Puszka „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

poniedziałek 18:00 o zdrowie i błog. Boże dla Andrzeja i Barbary z okazji imienin
    wtorek      18:00   † Krzysztof Saczuk (od firmy pogrzebowej)
    środa        18:00   o zdrowie i błog. Boże dla Mirosława z okazji urodzin
    czwartek Niepokalanego Poczęcia NMP
                     18:00  o wypełnienie się woli Bożej
    piątek       10:00 o zdrowie dla Elizy
                     18:00   † Zofia Jurczak 1 mies.
    sobota      10:00
                     18:00   o zdrowie i błog. Boże dla Danieli z okazji imienin
    Niedziela   8:00   † Józef Ardziewicz, Jan, Zbigniew
                     10:00   † Zofia Kolenda 36 rocz.
                     10:00   † Krzysztof Saczuk 1 mies.
                     18:00   † Teresa Rudnicka 3 rocz.
    Taca na potrzeby rekolekcjonisty.
  2. Spotkanie formacyjne dzieci komunijnych i ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Roraty w tym tygodniu we wtorek i w czwartek o 18:00. Dzieci młodzież i dorosłych zapraszam na roraty z lampionami i świecami.
  4. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP –  we czwartek 8 grudnia, zapraszam w południe na tzw. Godzinę Łaski dla Świata – czas szczególnej wspólnej modlitwy do NMP.
  5. Tegoroczne rekolekcje adwentowe w naszej parafii wygłosi ks. Wojciech Sokołowski MIC ze Stoczka Klasztornego w piątek, sobotę i niedzielę. Będą to rekolekcje z relikwiami bł. Stefana kard. Wyszyńskiego.
  6. Taca z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 888,11 zł. Na bankowe konto parafialne wpłynęło 50 zł.
  7. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Kwiatowej 2, 8.
  8. Trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na placu za kościołem jeszcze do 6 grudnia 2022 r.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł). W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Małe świece po 10 zł, duże świece, białe i czerwone, po 20 zł.