2 lipca 2023 r. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Niedziela  8:00    † Mieczysław 2 rocz., Władysław Grzyb
                     10:00   † Stefan Wiktorowicz 9 rocz.
                     18:00   † Genowefa 9 rocz., Helena 1 rocz.
    czwartek  18:00   o Bożą miłość, uwolnienie i uzdrowienie z alkoholizmu taty
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   † Roman Słota 1 mies.
    Niedziela  8:00    † Jadwiga, Władysław, Marta
                     10:00   † Genowefa Grzelak 12 rocz.
                     18:00   o łaskę wiary i nawrócenie w rodzinie oraz o opiekę NMP
  2. We czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta.
  3. W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych w domach.
  4. Członków parafialnych rad: duszpasterskiej i ekonomicznej zapraszam na spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00. Głównym tematem będzie sprawa tegorocznego odpustu św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1068,90 zł. Taca na Stolicę Apostolską z 29 czerwca wyniosła 187 zł. Taca zbierana na ślubie na potrzeby parafialne wyniosła 246 zł.
  6. Dziękuję rodzinom nowożeńców za sprzątanie kościoła i otoczenia kościelnego oraz za dekorację kwiatami. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny z Kaplityn 11, 12, 13, 14A.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam najnowszy dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).