5 czerwca 2022 r. – Zesłanie Ducha Świętego

1. Niedziela   8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki,
                                Agnieszka, Hubert Konecka
                     10:00   dziękczynna z okazji 40 rocz. święceń kapłańskich księdza proboszcza
                     18:00  † Grzegorz Przybysz
    poniedziałek święto NMP Matki Kościoła
                     18:00 † Marcin Kasprzyk
    wtorek      18:00
    środa        18:00   † Zenon Skorupski 1 mies.
    czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
                     18:00   dziękczynna w rocznicę ślubu
    piątek       18:00   † Czesława Romanowska 43 rocz., Józef, Zenon, Zdzisław Romanowscy
    sobota      18:00   o błog. Boże dla o. Piotra z okazji 33 rocz. święceń kapłańskich
    Niedziela  8:00   † Wiesława Parda
                     10:00   I Komunia
                     18:00  o błog. Boże dla Elżbiety i Andrzeja z okazji 28 rocz. ślubu
  2. W następną niedzielę dzieci z klasy III przeżywać będą swoją pierwszą Komunię św. Spowiedź dzieci i ich rodzin, oraz wszystkich chętnych będzie w sobotę od 10:00.
  3. Parafia św. Andrzeja w Barczewie zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Antoniego w najbliższą sobotę o 12:00.
  4. Parafia NMP Królowej Męczenników w Wojtowie także zaprasza na odpust w najbliższą niedzielę o 11:00.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1083 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło w ubiegłym tygodniu 100 zł.
  6. Dziękuję osobom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. Dziękuję panom, którzy rozstawiali stoły, namioty i parasole na placu za kościołem. Dziękuję panu sołtysowi za użyczenie namiotu. Dziękuję wszystkim, którzy zajęli się dostarczeniem i przygotowaniem produktów na wspólny posiłek. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny dzieci komunijnych.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).