17 lipca 2022 r. – XVI niedziela zwykła

1. Niedziela  8:00 † Elżbieta, Czesław Frągnowscy, Stefania, Stanisław Suchodolscy
                  10:00  o błog. Boże dla Leona z okazji urodzin
                  18:00  † Jan Ołota (od firmy pogrzebowej)
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    sobota    18:00  † Anna Mesinger
    Niedziela  8:00 o błog. Boże dla Marii i Jana
                  10:00  Zbiorowa:
                            † Krzysztof, Mieczysław, dusze w czyśćcu cierpiące
                            † Leonard Certa
                            † Stanisław Michalak (od rodz. Ścięgaj)
                  18:00  † Adam Fijałkowski
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. W następną niedzielę, z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po wszystkich Mszach św. będzie okazja do poświęcenia pojazdów. Jednocześnie po Mszach św. będzie doroczna możliwość złożenia do puszki ofiar na zakup pojazdów dla misjonarzy w ramach akcji MIVA. Powtórna możliwość złożenia ofiar będzie również w kolejną niedzielę.
  3. Członków Rad Parafialnych zapraszam na spotkanie w sprawie zbliżającego się odpustu parafialnego w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 836,50 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło w ostatnim czasie 300 zł.
  5. Dziękuję państwu młodym oraz ich rodzinie za sprzątanie i dekorację kościoła w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Kasztanowej 2.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł).  Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).