8 maja 2022 r. – IV niedziela wielkanocna

1. Niedziela   8:00   † Agnieszka Potorska, rodzice, rodz. Pryszcz
                     10:00   † Stanisław Skindel
                     18:00  † Marcin Kasprzyk
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    poniedziałek 18:00 † Stanisława Sujkowska
    wtorek      18:00   † Grzegorz Przybysz
    środa        18:00   † Janina, Walenty, Stanisław, Jan, Henryk, Rafał Krajewscy, Ryszard Nowak,
                                Wiesław Miściur
    czwartek  18:00   † Jan, Jadwiga, Alicja, Waldemar, Jerzy, Jan Suraj, Tomasz Karwowski
    piątek       18:00   w int. bierzmowanych i ich rodzin
    sobota      18:00   † Jarosław Karpiński
    Niedziela  8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki i dziadkowie z obydwu stron
                     10:00   † Czesław Michalski 32 rocz.
                     18:00  † Hieronim Moszczyński, Stanisław Kolenda
  2. Maryjne nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 17:30.
  3. Spotkanie Rad Parafialnych – Ekonomicznej i Duszpasterskiej, oraz osób zainteresowanych przygotowaniem do procesji Bożego Ciała dziś 8 maja br. po Mszy św. o 10:00.
  4. W piątek ks. bp Janusz Ostrowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszam do udziału w tej uroczystości i modlitwy w intencji naszej młodzieży.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 1122,41 zł, z tego 563 zł na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej. Taca z 3 maja na potrzeby parafialne wyniosła 750,20 zł. Indywidualne ofiary wpłacane w kancelarii parafialnej wyniosły 400 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 250 zł.
  6. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny bierzmowanych.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).