6 lutego 2022 r. – V niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Stefania, Kazimierz Żołnowscy
                     10:00   † Mieczysław, Władysław Grzyb
                     18:00  † Marcin Kasprzyk, Kazimierz Smoliński
    poniedziałek 18:00 † Irmgarda Muszyńska 1 mies.
    piątek       18:00   o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Wiesławy Parda
    sobota      18:00   o zdrowie i błog. Boże z okazji urodzin i rocznicy ślubu
    Niedziela  8:00   † Elżbieta Michalska 7 rocz.
                     10:00   † Irmgarda Muszyńska (od firmy pogrzebowej)
                     18:00  † Stanisław Grochowski 15 rocz.
    Taca na potrzeby parafii.
  2. W poniedziałek przypada na naszą parafię kolej diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od 15:00 do wieczornej Mszy św. będzie trwała adoracja w naszym kościele.
  3. Dzieci, przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszam w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00 na kolejne spotkanie.
  4. 11 lutego przypada ustanowiony przez św. Jana Pawła II Dzień Chorego. Ze względu jednak na zimowe warunki, w naszej parafii spotkanie dla starszych i chorych będzie jak zwykle w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 539 zł. Ofiary kolędowe wyniosły łącznie 9450 zł. Taca z 2 lutego na potrzeby sióstr karmelitanek w Spręcowie wyniosła 322 zł.
  6. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Akacjowej nr 3 – druga klatka.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).