14 listopada 2021 r. – XXXIII niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Bronisław, Stanisław Parda
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                     18:00  zbiorowa za zmarłych
    Puszka Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

poniedziałek 18:00 † Ryszard Kopcych 1 rocz.
    wtorek      18:00   zbiorowa za zmarłych
    środa        18:00   zbiorowa za zmarłych
    czwartek  18:00   † Eugeniusz Dawid 2 rocz.
    piątek       18:00   zbiorowa za zmarłych
    sobota      18:00   zbiorowa za zmarłych
    Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
                        8:00  † Maria, Bernard
                     10:00   † Janina, Cyryl Fomiczuk, rodz. Barbachen, Chomiczuk
                     18:00  zbiorowa za zmarłych
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    Puszka na CARITAS.

2. Kartki wypominkowe czytamy codziennie z modlitwą różańcową o 17:30 do soboty przed Adwentem. Msze św. zbiorowe za zmarłych w listopadzie są odprawiane w kolejności złożenia.
  3. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie NMP Ostrobramskiej, we środę św. Elżbiety Węgierskiej, we czwartek bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.
  4. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców będzie dziś po Mszy św. o 10:00.
  5. Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii oraz ich rodziców zapraszam na spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 860,10 zł., z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 553,60 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 150 zł.
  7. Dziękuję osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół, oraz za kwiaty ofiarowane do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 54, 56, 57.
  8. Zbliża się Adwent. Jak co roku na początku Adwentu, za dwa tygodnie, święcić będziemy wieńce adwentowe, które pomagają nam duchowo przygotować się na przyjście Pana. Zachęcam do przygotowania rodzinnych wieńców adwentowych. Proszę również osoby chętne do zrobienia parafialnego wieńca do kościoła.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  10. W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe –  5 zł, duże 15 zł.