5 marca 2023 r. – II niedziela Wielkiego Postu

1. Niedziela   8:00   † Kazimierz, Nadzieja, Apolonia Gilewscy, Alina Bogdańska, Maria Dobosz
                     10:00   † Stanisław Skindel 2 rocz.
                     18:00   o błog. Boże dla Bogusława z okazji urodzin
    Taca na  potrzeby Archidiecezji Warmińskiej i na Seminarium.
    Puszka na misje „Ad Gentes”.

poniedziałek 18:00
    wtorek      18:00
    środa        18:00
    czwartek  18:00
    piątek       18:00
    sobota      18:00   † Jan Sobociński 1 mies.
    Niedziela   8:00   † Władysława Wiktorowicz 34 rocz.
                     10:00   † Krzysztof Saczuk
                     18:00   † Genowefa z okazji urodzin, Helena z okazji imienin
    Taca na  potrzeby parafialne.
  2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedziele o 17:30. W tym tygodniu na Drogę Krzyżową w piątek o 17:30 zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców.
  3. Taca z ubiegłej niedzieli na dokończenie remontu Domu Rekolekcyjnego w Gietrzwałdzie  wyniosła 1173,19 zł.
  4. Jałmużnę postną, czyli owoc naszych wyrzeczeń wielkopostnych, możemy składać do skarbony na filarze pod chórem.
  5. Jak widać od ubiegłego wtorku trwają prace przy przełożeniu kostki betonowej na głównym podjeździe do kościoła, aby nie było już schodów, oraz chodnika przy kościele. Przepraszam za czasowe utrudnienia. Jednocześnie zapraszam do pomocy w sfinansowaniu tej inwestycji
  6. Dziękuję rodzinom, które sprzątały nasz kościół w ubiegłym tygodniu. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Kaplitynach 3C, 3D, 3E.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam nowy Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).
  8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy † Waldemara Rybińskiego z Kaplityn. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.