26 września 2021 r. – XXVI niedziela zwykła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   o łaskę wiary i opiekę Bożą dla Ewy i jej rodziny
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj greg. 7
                     18:00  † Henryk
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    poniedziałek 18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 8
    wtorek      18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 9
    środa        18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 10
    czwartek  18:00 † ks. Tadeusz Bugaj greg. 11
    piątek       18:00 w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00 o błog. Boże dla Agnieszka, Karoliny i Pauliny z okazji urodzin
    Niedziela   8:00   † Stanisław Skindel
                     10:00   † Remigiusz Krasowski
                     18:00  † ks. Tadeusz Bugaj greg. 14
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Kolejne spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00.
  4. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoje życie chrześcijańskie, swoją wiarę, modlitwę i znajomość Pisma św., zapraszam w niedziele na 15:00 do naszego kościoła na spotkania modlitewne.
  5. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszam na kolejne nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej, przez którą przygotowujemy się do jubileuszu 150-lecia objawień MB w Gietrzwałdzie.
  6. W tym tygodniu, w pierwszy piątek miesiąca, chorych i starszych odwiedzę przed południem.
  7. W piątek także zaczyna się październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codzienne nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o 17:30. Zapraszam na różaniec dzieci, młodzież i dorosłych.
  8. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 852,90 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 400 zł.
  9. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 10, 12, 27.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).