18 kwietnia 2021 r. – Niedziela Biblijna

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela Biblijna
                   8:00  † Władysława 3 rocz., Kazimierz 2 rocz., Brygida, Bożena, Dorota Cieloszczyk
                  10:00  † ks. Tadeusz Bugaj
                  18:00  † Marian Bartnicki
    poniedziałek 18:00 † Stanisław Skindel
    wtorek    18:00  o błog. Boże dla o. Piotra z okazji 57 urodzin
    środa      18:00  o błog. Boże dla Oktawii i Grzegorza Zalewski w 3 rocz. ślubu
    czwartek 18:00  † Helena, Henryk Gęstwiccy, Hildegarda, Werner Daniłowscy, Agata Średnicka
    piątek     18:00  † Stanisław Korecki 1 mies.
    sobota    15:00  ślubna
    Niedziela Dobrego Pasterza
                    8:00 † Wacława, Zygmunt Gawrońscy, Mariusz Szoka
                  10:00  † Adrian, Paweł, Katarzyna, Grzegorz Sztynio
                  18:00  o szczęśliwe rozwiązanie
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli na Caritas wyniosła 686,50 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 150 zł.
  4. Dziękuję pani za sprzątanie kościoła, którego dokonała w ubiegłym tygodniu.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł).
  6. W ubiegłym tygodniu w wypadku drogowym zginęli nasi parafianie † Igor Wróbel i † Dominika Bukała. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu.