25 września 2022 r. – XXVI niedziela zwykła

† rodz. Mikołajczak
                            † Igor Wróbel, rodz. z obu stron
                  18:00  † Barbara Lutomska
    Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
    wtorek    18:00
    środa      18:00
    czwartek 18:00  o błog. Boże dla Ewy i jej rodziny
    piątek     18:00  † Katarzyna Chudzik (od firmy pogrzebowej)
    sobota    18:00  dziękczynna w 55 rocz. ślubu Wandy i Stanisława Romanowskich
    Niedziela 8:00  † Krzysztof 22 rocz., Mieczysław, dusze w czyśćcu
                  10:00  † Stanisław Skindel, † z rodziny
                  18:00  o błog. Boże dla Agnieszki, Karoliny i Pauliny z okazji urodzin
  2. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania wraz z ich rodzicami dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. We wtorek zapraszam na kolejne nabożeństwo Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej, które jak zwykle będzie po wieczornej Mszy św.
  4. Już w sobotę rozpoczynają się październikowe nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii będą codziennie o 17:30. Kto nie może uczestniczyć w kościele zachęcam, by odmawiać różaniec w gronie rodzinnym.
  5. Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców będzie w następną niedzielę po Mszy św. o 10:00. Tym razem będzie to okazja do poświęcenia różańców dla dzieci.
  6. Taca z ubiegłej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 944,70 zł. Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 100 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Ogrodowej 11, 13, 15.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł). W zakrystii są już także do nabycia kalendarze na 2023 r. ze zdjęciami św. Jana Pawła II oraz obrazami NMP po 5 zł.
  9. Informuję, że jest możliwość uczestnictwa w rekolekcjach weekendowych dla osób dorosłych w Częstochowie w dniach 04-06 listopada 2022 r. Zgłoszenia chętnych przyjmuje pani Iwona Zielińska – katechetka naszej szkoły do 16 października.