21 stycznia 2024 r. – III niedziela zwykła

1.       Niedziela     8:00   o zdrowie mamy i błogosławieństwo Boże dla niej
                   10:00   † Mieczysław Komar (od firmy pogrzebowej)
                   18:00   † Wiesław Morzy 1 rocz.
Taca na Seminarium Duchowne w Olsztynie.
NiNiedziela          8:00   † Stefania, Kazimierz Żołnowscy, Jerzy Drożdżel
                        10:00   † Mieczysław Komar 1 mies.
                        10:00   † Henryk
                        18:00   † Grzegorz Przybysz

2.        Zachęcam do modlitwy w intencji misji parafialnych, które będą w naszej parafii w kwietniu tego roku. Już w następną niedzielę będziemy przeżywali w parafii niedzielę misyjną, kiedy to misjonarz na wszystkich Mszach św. w kazaniach przygotuje nas do zbliżających się misji.

3.       Odwiedziny rodzin katolickich w tym tygodniu, codziennie od 16:00:
poniedziałek ul. Wierzbowa, ul. Kasztanowa 6, 8
wtorek        ul. Kasztanowa 3,5,2,4
środa          ul. Dębowa strona parzysta
czwartek    ul. Dębowa 5,7,9,11,13,15,17
piątek         ul. Dębowa 19, 21
Przypominam, że rodziny, które nie mogą przyjąć księdza we wskazanym przeze mnie terminie mogą umówić z księdzem inny, bardziej dogodny dla siebie termin.

4.       Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Dziękuję także panu Janowi Parda za pomoc w odśnieżaniu po wczorajszych opadach. O sprzątanie kościoła proszę w tym tygodniu rodziny z ul. Bukowej 1, 1A, 5, 10, 11.

5.       Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 969 zł.

6.       Na parafialne konto bankowe w ubiegłym tygodniu wpłynęło 250 zł.

7.       Zbiórka do puszki na Msze św. za † ks. Tadeusza Bugaja w 2024 r. wyniosła 819,50 zł.

8.       Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).