24 kwietnia 2022 r. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Niedziela  8:00   † Stanisław Orzoł greg. 20
                     10:00   Zbiorowa:
                     † rodz. Borkowskich i Leszczyńskich
                     † Kazimierz, Władysława, Brygida, Dorota, Bożena Cieloszczyk, dziadkowie z obu stron               † Jan Zawalich 2 rocz.
                     † Zdzisław Romanowski 13 rocz., Józef, Czesława, Zenon Romanowscy
                     † Adrian Sztynio, Paweł, Grzegorz, Katarzyna Sztynio
                     18:00  dziękczynna w 80 rocz. urodzin Danuty
    Taca na Caritas.
    poniedziałek 18:00 † Stanisław Orzoł greg. 21
    wtorek      18:00   † Stanisław Orzoł greg. 22
    środa        18:00   † Stanisław Orzoł greg. 23
    czwartek  18:00   † Stanisław Orzoł greg. 24
    piątek       18:00   † Stanisław Orzoł greg. 25
    sobota      18:00   † Stanisław Orzoł greg. 26
    Niedziela   8:00   † Stanisław Orzoł greg. 27
                     10:00   † Mieczysław, Anna, Kazimiera Czymboran
                     18:00  † Igor Wróbel, rodz. Wróbel, Król, Majewskich, Przybysz
  2. Dzieci przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii wraz z rodzicami zapraszam na kolejne spotkanie dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. We środę przypada dzień kolejnego nabożeństwa Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej. Po Mszy św. modlić się będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmawiając różaniec i modlitwy Nowenny.
  4. Od następnej niedzieli rozpoczyna się maj a z nim majowe nabożeństwa maryjne. Będziemy się gromadzić na majowe w kościele codziennie o 17:30. Zachęcam także aby wznowić nabożeństwa majowe przy kapliczkach czy krzyżach, tam gdzie były one w latach ubiegłych.
  5. Już dziś także informuję, że spotkanie Rad Parafialnych – Ekonomicznej i Duszpasterskiej, oraz osób zainteresowanych przygotowaniem do procesji Bożego Ciała będzie w niedzielę 8 maja br. po Mszy św. o 10:00.
  6. Taca z niedzieli Zmartwychwstania na potrzeby parafialne wyniosła 2321,17 zł. Jałmużna Postna składana do skarbony pod chórem przez Wielki Post wyniosła 494,72 zł. Wpłaty na bankowe konto parafialne wyniosły 500 zł. Taca z Poniedziałku Wielkanocnego na KUL wyniosła 989,63 zł.
  7. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały i pomagały rozbierać dekorację świąteczną. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Dębowej 10.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).