16 kwietnia 2023 r. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Niedziela   8:00   † Krzysztof Wiktorowicz 5 rocz.
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Mieczysław, Władysław Grzyb, Zofia, Stanisław
                                † Eugeniusz Dawid
                                † Jan Zawalich
                                † Ryszard Kopcych
                                † Kazimierz Domin (senior)
                     18:00   † Igor Wróbel 2 rocz.
    Taca na Caritas.
    sobota      18:00   † Józef, Jadwiga Morzy
    Niedziela   8:00   † Adrian, Paweł, Katarzyna, Grzegorz Sztynio
                     10:00   dziękczynna i o błog. Boże w 40 rocz. ślubu Anny i Jana
                                † Henryka, Józef i Leszek
                     18:00   o błog. Boże dla Arkadiusza Konopki z okazji 18 ur.
  2. Dzieci przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii dziś odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne na Mszy św. o 10:00.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w następną niedzielę na ostatnie już spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem.
  4. Taca z Wigilii Paschalnej i z niedzieli Zmartwychwstania na potrzeby parafialne wyniosła 2483,20 zł.
  5. Taca z Poniedziałku Wielkanocnego na KUL wyniosła 1070,10 zł.
  6. Zbiórka ofiar Jałmużny Postnej z całego Wielkiego Postu wyniosła 590 zł.
  7. W ostatnim tygodniu na parafialne konto bankowe wpłynęło 300 zł.
  8. Ofiary wpłacone w kancelarii parafialnej wyniosły 100 zł.
  9. Dziękuję panom: Zenonowi, Janowi i Tadeuszowi za wiosenne przycięcie drzew owocowych, oraz za uprzątnięcie i wywiezienie ściętych gałęzi. O sprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w Kaplitynach 33, 35, 36A, 63, 45, 49.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (10 zł) i Gość Extra (14 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (7 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Trwajcie w Miłości! (8 zł).