12 grudnia 2021 r. – III niedziela Adwentu

1. Niedziela  8:00    o błog. Boże dla Aleksandry i dla s. Aleksandry z okazji imienin
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Cecylia 10 rocz.
                                † Igor Wróbel
                     18:00  † Zofia Kolenda
    Taca na potrzeby parafii.
    poniedziałek 18:00 † Włodzimierz 23 rocz.
    wtorek      18:00
    środa        18:00  o powrót do zdrowia Tomasza Karwowskiego
    piątek       REKOLEKCJE ADWENTOWE
    sobota      10:00
    Niedziela  8:00    † Józef Ardziewicz, syn Jan, Zbigniew, rodzice z obu stron
                     10:00   † Apolonia, Kazimierz, Nadzieja Gilewscy, Alina Bogdańska
                     18:00  † ks. Tadeusz Bugaj
    Taca na wsparcie pracy duszpasterskiej rekolekcjonisty.
  2. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania i ich rodziców dziś po Mszy św. o 10:00.
  3. Roraty w tym tygodniu poniedziałek i środę o 18:00. Dzieci młodzież i dorosłych zapraszam na roraty z lampionami i świecami.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na sprawy parafialne wyniosła 996,80 zł. Ofiary do puszki na Pomoc Kościołowi na Wschodzie wyniosły 284 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafii wyniosły 200 zł. Na bankowe konto parafialne wpłynęło 100 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątały nasz kościół oraz za ofiarowane do kościoła kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Lipowej nr 38, 40, 11.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł).
  7. W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł), opłatki na wieczerzę wigilijną (ofiara dobrowolna), świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: małe –  5 zł.
  8. W ubiegłym tygodniu zmarła nasza parafianka † Marianna Przyborowska z Barku. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.