10 kwietnia 2022 r. – Niedziela Palmowa

1. Niedziela  8:00    † Stanisław Orzoł greg. 7
                     10:00   o zdrowie i błog. Boże dla Mai, Wiktorii i Klaudii z okazji urodzin
                     18:00  † Marcin Kasprzyk
    Puszka na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.

poniedziałek 18:00 † Stanisław Orzoł greg. 8
    wtorek      18:00   † Stanisław Orzoł greg. 9
    środa        18:00   † Stanisław Orzoł greg. 10
    Wielki Czwartek 18:00   † Stanisław Orzoł greg. 11
    Taca na potrzeby parafialne
    Zbiórka ofiar na utrzymanie bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
    Wielka Sobota    20:00   † Stanisław Orzoł greg. 12
    Niedziela Wielkanocna
                       6:00   za parafian
                     10:00   † Stanisław Orzoł greg. 13
                     18:00  † ks. Tadeusz Bugaj
    Poniedziałek Wielkanocny
                       8:00   † Stanisław Skindel
                     10:00   † Stanisław Orzoł greg. 14
                     18:00  † Igor Wróbel 1 rocz.
    Taca na KUL.
  2. Ostatnie nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: dziś Gorzkie Żale o 17:30, Droga Krzyżowa w piątek o 17:30.
  3. Kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne dziś po Mszy św. o 10:00.
  4. Jałmużnę postną, owoc naszych wyrzeczeń postnych, składamy do skarbony umieszczonej na filarze pod chórem.
  5. Ustawianie dekoracji świątecznych: Ciemnicy i Grobu Pańskiego będzie we środę po Mszy św. wieczornej. Będzie to również okazja, aby posprzątać nasz kościół na święta. Serdecznie proszę o pomoc.
  6. Od Wielkiego Piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Codziennie o 15:00 w kościele odmawiać będziemy w tych dniach Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwy nowenny. Kto nie może przybyć do kościoła, może nowennę odmawiać w domu. Serdecznie zachęcam.
  7. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 1075,20 zł, z tego na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej 563 zł. Indywidualne wpłaty na cele parafialne wyniosły 200 zł.
  8. Dziękuję rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Dębowej 8.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Gość EXTRA – poświęcony św. o. Pio z Pietrelciny (10 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).
  10. Dziś od godziny 9:00 do 13:00, świetlicy wiejskiej, odbędzie się kiermasz ozdób Wielkanocnych.