23 stycznia 2022 r. – III niedziela zwykła

1. Niedziela   8:00   † Stanisław Skindel greg. 23.
                     10:00   Zbiorowa:
                                 † Kazimierz Tadeusiak
                                o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zbigniewa, Małgorzaty i Wiktora
                     18:00  † Justyna Słota-Kabelska
    Taca na potrzeby parafii.
    Niedziela  8:00   † Stanisław Skindel greg. 30.
                     10:00   † Kazimierz Wawrowski,11 rocz., rodz. Wawrowskich, Kwiatkowskich, Szulc
                     18:00  † Henryk
    Taca na potrzeby parafii.
  2. Zakończyliśmy spotkania kolędowe i wieczorne Msze św. dla rodzin z kolejnych rejonów. Bóg zapłać wszystkim, który skorzystali z zaproszenia i przybyli aby przyjąć Boże błogosławieństwo dla swoich rodzin i domów. Bóg zapłać także za ofiary kolędowe na cele parafialne. Jeszcze do 2 lutego można indywidualnie zapraszać kapłana do swoich domów z kolędą.
  3. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 741,79 zł. Na konto parafialne wpłynęło 100 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 50 zł.
  4. Dziękuję panom, którzy w ostatnich dniach pomagali w odśnieżaniu terenu przy kościele. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Akacjowej nr 1, 4, 10.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (5 zł), kalendarze na 2022 r. (4 zł).