15 maja 2022 r. – V niedziela wielkanocna

1. Niedziela   8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki i dziadkowie z obydwu stron
                     10:00   † Czesław Michalski 32 rocz.
                     18:00  † Hieronim Moszczyński, Stanisław Kolenda
    poniedziałek 18:00
    wtorek      18:00   † Stefania, Franciszek, Tadeusz, Edward, Magdalena
    środa        18:00   † Genowefa 10 rocz., rodz. Wieczorek, Grabowskich
    czwartek  18:00
    piątek       18:00
    sobota      18:00   † Franciszek, Maria Karpińscy
    Niedziela  8:00   † Mieczysław, Władysław Grzyb, Zofia, Stanisław, Stanisław Ścięgaj, Wiesław Głowacki
                     10:00   Zbiorowa:
                                † Mieczysław, Apolonia, Tadeusz Niemczuk, Helena Chodorowska
                                † Leonard Certa (od firmy pogrzebowej)
                     18:00  † Zofia, Stanisław Jaworscy, Katarzyna, Szymon Pawlak, Marianna, Jan Jaworscy,
                                 Anna, Marian Wąsowscy, Stanisław, Eugeniusz, Stanisława, Czesława, Helena
                                Pawlak
  2. Maryjne nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 17:30.
  3. Rodziny dzieci komunijnych zapraszam na spotkanie i modlitwę w intencji dzieci w sobotę na 17:00.
  4. W ubiegły piątek odbyło się bierzmowanie naszej młodzieży. Jeszcze raz dziękuję rodzinom bierzmowanych za zaangażowanie w przygotowanie młodzieży do bierzmowania i w przygotowaniach do uroczystości. Dziękuję także za 1200 zł, dar rodzin bierzmowanych na rzecz naszej parafii. Dzięki takim indywidualnym i zbiorowym ofiarom możemy kontynuować kolejne inwestycje. Dziękuję także za produkty żywnościowe do kuchni plebanijnej dla przyjęcia naszych gości. Z radością informuję także, że zakończyliśmy już prace związane z przebudową głównego wejścia do kościoła.
  5. Taca z poprzedniej niedzieli wyniosła 973,45 zł, z tego 486,36 zł na Seminarium Duchowne w Olsztynie. Indywidualne ofiary wpłacane w kancelarii parafialnej wyniosły 50 zł. Na parafialne konto bankowe wpłynęło 450 zł.
  6. Dziękuję rodzinom bierzmowanych za sprzątanie kościoła i dekorację. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Dębowej 9,11,13,17.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).
  8. W ubiegłym tygodniu zmarł i został pochowany nasz parafianin † Zenon Skorupski. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.