31 lipca 2022 r. – XVIII niedziela zwykła

1. Niedziela 8:00  † Józef, Paula Certa
                  10:00  o błog. Boże dla Anny i Jacka z okazji 18 rocz. ślubu
                  18:00  za parafian
    Puszka MIVA – na zakup pojazdów dla misjonarzy.
    środa      18:00  † Stanisław Skindel, † rodziny
    czwartek 18:00
    piątek     18:00  w int. Żywego Różańca
    sobota    18:00  † Grzegorz Przybysz
    Niedziela 8:00  † Marcin Kasprzyk 1 rocz.
                  10:00  † Mieczysław, Władysław Grzyb
                  18:00  o błog. Boże dla Leny Tur w 2 rocz. urodzin
  2. Już jutro rozpoczyna się sierpień. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina Święta. W pierwszy piątek miesiąca chorych w domach odwiedzę przed południem. W pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.
  3. Już za dwa tygodnie obchodzić będziemy uroczystość patronalną naszej parafii, odpust św. Maksymiliana Marii Kolbego. Na spotkaniu Rady Parafialnej w ubiegłą niedzielę ustaliliśmy, że po Mszy św. o 10:00 na placu przykościelnym będzie możliwość spotkania i porozmawiania przy kawie, herbacie i cieście. Zapraszam także do współpracy.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 1008,69 zł. Na zakup pojazdów dla misjonarzy zebraliśmy do puszki 355,83 zł.
  5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny z ul. Wierzbowej.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).
  7. Informacja: Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na komputerowe badania wzroku. Badania będą się odbywały w OKO-BUSie na placu przy kościele w poniedziałek 22.08.2022 od godz. 15:00 do 18:00. Podczas badań pacjenci będą mogli także zakupić okulary. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do zapisów telefonicznych 531 221 068.