21 sierpnia 2022 r. – XXI niedziela zwykła

† Zofia, Stanisław, Wiesław Michalak
                            † Urszula Cegiełka, Dariusz, Tadeusz Moszczyński
                  18:00  za parafian
  2. W najbliższą sobotę przypada kolejny dzień Wielkiej Nowenny Gietrzwałdzkiej. Zapraszam na Mszę św. oraz na modlitwę nowenny po Mszy św.
  3. Taca łącznie z Mszy ślubnej w sobotę i z Uroczystości Wniebowzięcia NMP w poniedziałek na potrzeby parafialne wyniosła 1199 zł.
  4. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe przy ul. Modrzewiowej 1.
  5. Już od Odpustu parafialnego jest możliwość zgłaszania się w kancelarii parafialnej rodziców z kandydatami do pierwszej Komunii św. i do bierzmowania. Zgłoszenia dokonują rodzice w rozmowie z ks. proboszczem do 11 września 2022.
  6. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).
  7. Informacja: Komputerowe badania wzroku będą się odbywały w OKO-BUSie na placu przy kościele jutro od godz. 15:00 do 18:00.
  8. Ks. Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński oraz ks. Wojciech Sokołowski kustosz Sanktuarium w Stoczku Klasztornym zapraszają  na Archidiecezjalne Uroczystości Dziękczynne za beatyfikację bł. Stefana Wyszyńskiego, które odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Stoczku Klasztornym w dniu 28 sierpnia (niedziela). Głównym punktem tego dziękczynienia będzie Msza św. o godz. 11:00, której będzie przewodniczyć ks. kard. Kazimierz Nycz.