29 maja 2022 r. – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Niedziela   8:00   † Wiesława Parda
                     10:00   † ks. Tadeusz Bugaj
                     18:00  † Aniela Zawalich 2 rocz.
    poniedziałek 18:00 † Leonard Certa 1 mies.
    wtorek      18:00   † Bronisława, Józef Fijałkowscy
    środa        18:00   † Sabina, Henryk Citko, rodz. Citko
    czwartek  18:00
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   Stanisław Skindel, zmarli z rodziny
    Niedziela  8:00   † Zofia, Stanisław Ścięgaj, brat Stanisław, Mieczysław Grzyb, Wiesław Głowacki,
                                Agnieszka, Hubert Konecka
                     10:00   dziękczynna z okazji 40 rocz. święceń kapłańskich księdza proboszcza
                     18:00  † Grzegorz Przybysz
  2. Maryjne nabożeństwa majowe w kościele jeszcze do wtorku o 17:30.
  3. W pierwszy czwartek po Mszy św. Godzina Święta. W pierwszy piątek miesiąca chorych w domach odwiedzę przed południem. W pierwszą sobotę czerwca przed Mszą św. modlimy się wspólnie odmawiając różaniec.
  4. W tym tygodniu w Barczewie odbywać się będzie XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego. W piątek w ramach koncertów towarzyszących w naszym kościele o 11:30 wystąpi Chór Kameralny Dysonans działający przy Stowarzyszeniu Promocji Kultury Cantamen w Swarzędzu. Zapraszam do wysłuchania koncertu.
  5. W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. dziękczynnej za 40 lat mojego kapłaństwa, o 10:00, zapraszam na wspólne, radosne spotkanie przy kościele. Będzie grill, bigos, ciasta, kawa, herbata.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na potrzeby parafialne wyniosła 993,50 zł.
  7. Dziękuję rodzinom z ul. Dębowej 21 za sprzątanie kościoła oraz rodzinie z ul. Dębowej 19 za kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Kasztanowej 6 i 8.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (8 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam dwumiesięcznik Miłujcie się! (6,50 zł).