31 października 2021 r. – Rocznica Poświęcenia Kościoła

1. W tym tygodniu Msze św.:
    Niedziela   8:00   † Stefania Domin 13 rocz.
                     10:00   † Zofia
                     18:00  za parafian
    poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych
                        8:00  † Stanisław Skindel
                     10:00   † rodz. Werbowy, Grabowskich, rodzice, dziadkowie i rodzeństwo
                     18:00  † Zofia
    wtorek     Dzień Zaduszny
                     10:00   † Zofia
                     18:00   zbiorowa za zmarłych
    środa        18:00   zbiorowa za zmarłych
    czwartek  18:00   zbiorowa za zmarłych
    piątek       18:00   w int. Żywego Różańca
    sobota      18:00   † Marcin Kasprzyk
    Niedziela   8:00   † Tadeusz, Krzysztof, Michał, Józef Wiktorowicz
                     10:00   † Igor Wróbel
                     18:00  zbiorowa za zmarłych
  2. W Uroczystość Wszystkich Świętych pamiętajmy o uczestnictwie we Mszy św., gdyż jest to święto obowiązkowe dla katolików.  (Dekret SA).
  3. Jutro, w Uroczystość Wszystkich Świętych, w Barczewskim kościele św. Anny, Msza św. o godz. 11:30, a po niej wyruszy procesja na cmentarz komunalny. Bezpośrednio po zakończeniu procesji na cmentarzu księża będą do dyspozycji tych, którzy chcieliby poświęcić pomnik na cmentarzu.
  4. W tym tygodniu w pierwszy czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu już od 17:00 jako Godzina Święta połączona z modlitwą różańcową za zmarłych.
  5. W pierwszy piątek chorych w domach odwiedzę przed południem.
  6. Taca z poprzedniej niedzieli na misje wyniosła 798,95 zł. Ofiary indywidualne na potrzeby parafialne wyniosły 200 zł.
  7. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny zamieszkałe w Łęgajnach przy ul. Olsztyńskiej nr 36, 38, 38A, 38B, 51.
  8. Wypełnione kartki wypominkowe i na listopadowe zbiorowe Msze św. za zmarłych składamy do pojemnika pod krzyżem przy ołtarzu.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego (6 zł). Dla dzieci polecam Mały Gość Niedzielny (5 zł). Dla młodzieży i dorosłych polecam nowy numer Miłujcie się! (5 zł). Kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II na 2022 r. (4 zł) są do nabycia w zakrystii.